PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Kenny's Adventure

Dołącz do Kena w poszukiwaniu skarbów jego rodziny. Ken to dzielny młody człowiek, który wybrał się na podwodną wędrówkę w poszukiwaniu rodzinnych skarbów. Wiele lat temu jego dziadek otrzymał Kryształ Przeznaczenia. Amulet ten przynosił dziadkowi szczęście i powodzenie, aż do momentu, gdy został skradziony przez piratów i rozbity na kilka części, które znajdują się w różnych częściach świata. Twoją misją jest pomóc Kenowi odszukać te kawałki i odtworzyć rodzinny amulet.

Zanurz się w przepiękny podwodny świat z egzotyczną florą oceaniczną, koralowcami, ruinami starożytnych miast i zadziwiającym otoczeniem. Te wspaniałe widoki będą Ci towarzyszyły przez 60 poziomów gry w 3 różnorodnych światach.

Podczas podwodnej podróży zbieraj różne monety, złoto, diamenty i artefakty. Kiedy zbierzesz wszystkie artefakty batyskaf zabierze Ciebie i Kena do następnego poziomu.

Pomimo pozorów prostoty, gra jest pasjonującym wyzwaniem przez cały czas. Na swojej podmorskiej drodze spotkasz kraby, ośmiornice i inne morskie stwory, które nie będą uprzyjemniać Ci życia.

Title - Kenny's Adventure Game Download for PC Description - Greet Kenny's Adventure, a Arcade & Akcji game published by Divo Games. Dołącz do Kena w poszukiwaniu skarbów jego rodziny. Ken to dzielny młody człowiek, który wybrał się na podwodną wędrówk...
Kenny's Adventure gra
3.484126984127
126

KENNY'S ADVENTURE ZRZUTY EKRANU

KENNY'S ADVENTURE PODOBNE GRY

KOMENTARZE DLA KENNY'S ADVENTURE