Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Halloween: Trick or Treat gra
4.8666666666667
15

Halloween: Trick or Treat

Co zamierzasz robić w Halloween? Spotkasz się z przyjaciółmi? Dobrze! Będziesz oglądać swój ulubiony film? Nieźle! A może zagrasz w Halloween: Trick or Treat, nową, niesamowitą grę HO puzzle? Znajdziesz tu mnóstwo mrocznych lokacji i przerażających łamigłówek, które utrzymają nastrój tego wieczoru. Zanurz się w atmosferyczną, halloweenową grę by poznać dziwne postacie i przetestować swoje zdolności HO. Pobierz Halloween: Trick or Treat całkowicie za darmo i spędź ten wieczór w nawiedzonym domu w towarzystwie dziwnych duchów!

HALLOWEEN: TRICK OR TREAT ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY HALLOWEEN: TRICK OR TREAT

HALLOWEEN: TRICK OR TREAT RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

W przeddzień święta Halloween Big Fish Games prezentuje nowa grę z gatunku ukryte obiekty! Czy czujesz już specyficzna atmosferę tego wydarzenia? Zapoznaj się więc z Halloween: Trick or Treat. Jest to nowa, ekscytująca gra zrobiona specjalnie na ten wyjątkowy dzień! To także sezonowa rozrywka przeznaczona w szczególności dla młodych entuzjastów gatunku, jednak dorosłym również się spodoba... Read more

Jeśli chodzi o fabułę, nie ma tu żadnej. Gra zawiera zestaw scen HO połączonych ze sobą.

Gra świetnie zrobiona. Sceny Ho nie są łatwe i zawierają wiele ciekawych rzeczy, np. parujące kotły, miauczące koty, błyszczące oczy czaszki itp. Można omijać łamigłówki, w które nie chcesz grać. Pomiędzy każda scena znajdziesz mini-grę, które są proste i różnorodne, ale bardzo przyjemne.

Halloween: Trick or Treat jest świetnym przykładem kolorowej, przejrzystej i jasnej grafiki. Animacje są równie przyjemne. Efekty dźwiękowe są dość denerwujące i prawdopodobnie je wyłączysz, jednak muzyka jest dobra.

Z pewnością spodoba ci się hi=humor zawarty w grze, co jest dość rzadkie dla tego gatunku.

Jak już wspomnieliśmy, gra jest prosta, jednak czasami właśnie tego nam trzeba. Żadnego wysiłku, po prostu czysta zabawa. Istnieje możliwość, że gracze powyżej 12 lat nie uznają gry za wyzywającą czy nawet ciekawą, jednak Halloween: Trick or Treat

jest świetna grą i jeśli lubicie taki styl, może się wam spodoba. Zawsze warto spróbować!