Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Gemini Lost gra
4.1327433628319
565

Gemini Lost

Pewnego dnia grupa turystów, którzy wybrali się za miasto aby odetchnąć świeżym powietrzem, znajduje w lesie podejrzany portal. Nieoczekiwanie przenosi on całą grupę w inny wymiar. Teraz jedynym sposobem na przetrwanie jest założenie nowej cywilizacji, gdyż okazuje się, że portal działa tylko w jedną stronę. Pomóż biednym turystom stworzyć nowe społeczeństwo i zostań ich przywódcą. Rozwikłaj zabawne łamigłówki i mini gry w grze strategicznej "Gemini Lost"!

GEMINI LOST RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przedstawiamy jedną z gier od PlayFirst cieszącą się ogromnym powodzeniem - Gemini Lost. Symulacja podobna jest do tej z gry Virtual Villagers. Przyzwyczajenie się do gry zajmuje tylko kilka sekund, ponieważ jej mechanizm przypomina mechanizm wystepujący w Virtual Villagers. Chociaż Gemini Lost wiele zapożycza z innej znanej gry, temat zodiaków jest absolutnie nowy. Twoim zadaniem jest ocalenie swoich ludzi i sprowadzenie ich z powtorem na Ziemię. Wskazówkami dotyczącymi powrotu są znaki zodiaku, ale musisz się mocno napracować, żeby je zdobyć.                                                                                      Na pierwszy rzut oka, cel gry wydaje się być dość łatwy, ale strategia nie odgrywa małej roli w odniesieniu sukcesu. Każda postać ma różne preferencje. Jeśli weźmiesz pod uwagę ten fakt, pomoże Ci on w organizacji społeczeństwa w bardziej efektywny sposób. Nie zapominaj, że ludzie się starzeją i w końcu umierają. Powinieneś więc obserwować mieszkańców wyspy, gdyż potrzebują oni jedzenia, mogą zachorować, a co więcej, potrzebują partnera, żeby go poślubić i być szczęśliwym. W rzeczywistości, wybranie partnera jest bardzo ważne, a dobre związki małżeńskie przynoszą potomków. Dzieci co prawda nie mogą pracować, ale powiększają populację.                                                                .. Read more

Gemini Lost może być dumna ze swojej szaty graficznej, która jest naprawdę wspaniała i kolorowa. Animacje postaci oraz mnóstwo jasnych, żywych kolorów są godne uwagi. Muzyka w tle wiele dodaje do przyjemnej atmosfery gry.  Nawigacja po grze jest wygodna, trzeba tylko kliknąć na mapę, żeby zobaczyć gdzie wszystko jest umiejscowione. Aby przejść do bohatera, należy kliknąć na jego profil. Niestety, po uruchomieniu tutoriala, nie można go przerwać. Kiedy więc zrozumiesz już o co chodzi w danej kwestii przedstawionej w tutorialu i tak wcześniej nie możesz go wyłączyć.

Podsumowując, Gemini Lost jest doskonałym sposobem na zabicie czasu, a wolne tempo gry wcale nie przeszkadza. Będziesz zadowolony z przepięknych scenerii, które prezentują się zdecydowanie lepiej niż w innych podobnych tytułach. Bądź jednak ostrożny! Wraz z postępem gry, rośnie uzależnienie od niej. Gra może Cię wciągnąć i zakończysz ją dopiero wtedy, kiedy wypełnisz misję. Baw się dobrze!