Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Feng Shui Mahjong gra
2.5102040816327
49

Feng Shui Mahjong

Ta gra logiczna pozwoli Ci się zapoznać z chińską sztuką Feng Shui. Odkryj wszystkie sekrety tej chińskiej filozofii, dopasowując podobne płytki. Im szybciej uda Ci się pozbyć wszystkich płytek, tym więcej otrzymasz porad. Gra jest możliwa w trzech różnych trybach. Wszystkie odkryte przez Ciebie zasady są przechowywane w miejscu zwanym Feng Shui Hall, więc zawsze możesz do nich wrócić.

FENG SHUI MAHJONG ZRZUTY EKRANU

FENG SHUI MAHJONG RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma BigFishGames przedstawia “The Feng Shui Mahjong”, świetną okazję do nauczenia się sztuczek Feng Shui, grając w różne odmiany klasycznej gry... Read more

Gra posiada trzy różne tryby: Path of Sage (Ścieżka Mędrca), Path of Buddha (Ścieżka Buddy) i Path of Action (Ścieżka Akcji). W pierwszym z nich jest 20 poziomów gry na klasycznych zasadach, gdzie w miarę postępów odkrywasz kolejne porady Feng Shui. Ścieżka Buddy to dobry sposób na relaks, gdyż możesz wybrać dowolny z 30 poziomów i cieszyć się grą bez żadnych ograniczeń. Ścieżka Akcji to nowa wersja klasycznego mahjonga, gdzie płytki pojawiają się na planszy stopniowo i coraz szybciej. Musisz dopasowywać je szybko, zanim zasłonią całą planszę.

Gra zawiera 48 porad jak ulepszyć przepływ energii w Twoim domu itd. Atmosfera jest fascynująca: przyjemna, chińska muzyczka, piękne tła, oryginalne pagody, smoki, lampiony… Grafika jest dopracowana i żywa. Szczególnie spodobał nam się Feng Shui Hall, gdzie zdobywasz nowe umiejętności.

Według nas gra pozwala Ci poczuć harmonię gry w Mahjong oraz poznać mądrość Feng Shui. Naprawdę sprawia, że czas staje w miejscu, wprowadzając Cię w czarujący świat!