Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Detective Agency gra
3.4677419354839
62

Detective Agency

Jeśli lubisz tajemnicze historie detektywistyczne, ta gra jest w sam raz dla Ciebie! Jako młody detektyw James musisz odnaleźć skradzioną mapę skarbów. Rozwiąż wszystkie łamigłówki, które staną Ci na drodze do prawdy. Szukaj wskazówek w tej fascynującej grze ukrytych przedmiotów. U kresu swoich przygód odkryj największy w historii skarb i zostań najsłynniejszym detektywem świata!

DETECTIVE AGENCY ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DETECTIVE AGENCY

DETECTIVE AGENCY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Detective Agency” to nowa gra ukrytych przedmiotów prezentowana przez firmę Far Mills Game Studios. Jest to klasyczna historia detektywistyczna z młodym prywatnym detektywem w roli głównej. W poszukiwaniu mapy skarbów będziesz musiał odwiedzić różne miejsca i spotkać sie z ludźmi, którzy mogą udzielić Ci cennych informacji w zamian za Twoją pomoc - od naprawy radia, po całkiem absurdalne zadania... Read more

Poziomy bez ograniczeń czasowych czynią tempo gry raczej relaksującym. Różne mini-gry dostępne między poziomami można pominąć, jeśli chcesz.

Jeśli chodzi o wady… Musisz odszukać przedmioty korzystając z listy lub według kształtów, jednak niektóre obiekty są nazwane w taki sposób, że trudno nam było odgadnąć o co chodzi. Tak więc poziom tłumaczenia jest raczej mierny, a sama gra - zbyt krótka jak na grę ukrytych przedmiotów.

Grafika jest kolorowa, widoki jasne i wyraźne, a przedmioty dobrze zaznaczone. Jest to najlepsza cecha gry. Ogólnie rzecz biorąc, gra może być przyjemnym doświadczeniem dla nowicjuszy, ale nie dla wytrawnych graczy.