Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Christmas Tales: Fellina's Journey gra
5
10

Christmas Tales: Fellina's Journey

Święty Mikołaj został porwany przez Icy Elf, który był zazdrosny niesamowite uprawnień magiczne sanie świętego! Wszystko odłożone i ratowania go w nowej gry Christmas ukryty obiekt wspaniałe i addicting pod tytułem Christmas Tales: Fellina w podróży! Zatrzymać Icy Elf z ruining Bożego Narodzenia, rozwiązania partii łamigłówki wyzwanie i unikatowe. Podjąć Sanie Świętego Mikołaja magiczne podróży i przejdź do Korvatunturi Mountain. Pobieranie Christmas Tales: Fellina's Journey od razu za darmo i zapisać Christmas zanim będzie za późno! Powodzenia!

CHRISTMAS TALES: FELLINA'S JOURNEY ZRZUTY EKRANU

CHRISTMAS TALES: FELLINA'S JOURNEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jak już zapewne zauważyliście oferta gier świątecznych jest dość marna. Dlaczego tak jest? Prawdopodobnie większość programistów nie chce marnować czasu na gry o tematyce świątecznej, które po sezonie przestaną się sprzedawać. W rezultacie, strategia ta pozbawia nas wielu uciech i zabawy. Być może Brabl Games, programista nowej gry pt. Christmas Tales: Fellina’s Journey zmieni nasze zdanie... Read more

Tuż po rozpoczęciu gry, wszystkie nasze nadzieje na powalającą fabułę legną w gruzach. Opowieść o przebiegłym elfie, który z zazdrości porwał Świętego Mikołaja brzmi dość dziecinnie, jeśli nie powiedzieć głupio. Jednak nie wszystkie gry HO mogą pochwalić się genialną fabułą. Jesteśmy jednak w stanie przymknąć oko na to nieporozumienie, gdyż większość takich gier posiada dość wyzywającą grę. Niestety, Christmas Tales: Fellina’s Journey w tym także nie jest mocna. Ciężko nam zdefiniować odbiorców gry, bo jest ona zbyt łatwa dla starszych graczy i w tym samym czasie nieodpowiednia dla dzieci. Powtarzające się sceny z ukrytymi obiektami i bezsensowny system podpowiedzi nie pozwala cieszyć się grą.

Jednakże, grafika jest całkiem przyjemna i wypełniona mnóstwem świątecznych ornamentów. Zaśnieżone i rozświecone sezonowymi lampkami tło jest dobrze przemyślane i zaprezentowane, podczas gdy sama gra nie wywiera żadnego większego wrażenia. Największą i jednocześnie jedyną zaletą Christmas Tales: Fellina’s Journey jest jej doskonałe przystosowanie do świątecznego sezonu. Ciężko jednak stworzyć coś dobrego samymi ilustracjami!

Szkoda, że Christmas Tales: Fellina’s Journey, z dość obiecującym tytułem nie jest w stanie zaoferować nam nic więcej niż tylko wielkie rozczarowanie.