Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Card Tricks gra
3.7777777777778
9

Card Tricks

Ta oszałamiająca gra łącząca mahjonga i karty to niepowtarzalna szansa, aby sprawdzić swój refleks i umiejętność logicznego myślenia. "Card Tricks" to klasyczny mahjong w zupełnie nowym wydaniu! Zasady pozostają niezmienione, tylko zamiast płytek użyto kart. Z początku gra wydaje się dziecinnie prosta, jednak liczba kart wzrasta. W tej grze nie ma czasu na nudę! Zacznij jako początkujący magik, aby stać się najsłynniejszym iluzjonistą karcianym na świecie!

CARD TRICKS ZRZUTY EKRANU

CARD TRICKS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Card Tricks” to nowa gra firmy BigFishGames. Jest to gra w Mahjong, w której zamiast tradycyjnych płytek wykorzystano karty. Celem gry jest dopasowanie do siebie kart o takiej samej wartości, aby odkryć te, znajdujące się pod nimi. Musisz pozbyć się figur zanim dotrą one do lewej krawędzi ekranu... Read more

Gra jest raczej wciągająca i płynna. Jeśli zdarzy Ci się utknąć, możesz umieścić niepotrzebne karty w specjalnym miejscu i dopasować je później, bądź cofnąć ruch, skorzystać z podpowiedzi i specjalnych obiektów, jak klepsydra. Po usunięciu każdej figury pojawiają się wielokolorowe balony; przebij je, aby otrzymać dodatkowe punkty i bonusy.

Możliwa jest gra w dwóch trybach: Action i Relax. W pierwszym prześledzisz historię początkującego iluzjonisty oraz odwiedzisz poziomy z misjami, jak i bonusowe poziomy, na których karty są zakryte i musisz zapamiętać ich rozmieszczenie i dopasować je z pamięci. Jak łatwo zgadnąć, w trybie Relax możesz sie po prostu odprężyć i nigdy nie przegrywasz, chyba, że nie ma możliwości dopasowania żadnych kart.

Jest to naprawdę fajna gra o barwnej grafice, interesującej fabule i muzyce instrumentalnej, która towarzyszy nam na 60 poziomach dobrej zabawy.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/VISTA

CPU: 600MHz or faster Processor

RAM: 128 MB