Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Camelia's Locket gra
3
2

Camelia's Locket

Sprawdź się w roli dzielnego pirata w tej pełnej wyzwań przygodzie w stylu 'zuma' zatytułowanej "Camelia's Locket". Przemierzaj morza na całym świecie, a może zdołasz odnaleźć pradawny skarb! Niszcz rzędy kolorowych kulek, które stoją na Twojej drodze na stu poziomach świetnej zabawy! Eliminuj z pola gry grupy złożone z ponad trzech kule i zdobywaj bonusy i odlotowe doładowania. Nie przegap przez przypadek tej wciągającej gry!

CAMELIA'S LOCKET ZRZUTY EKRANU

CAMELIA'S LOCKET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Camelia’s Locket” to gra w stylu marble popper, wyprodukowana przez Brand Games Company. Jeśli znudziły Cię “Luxor” i “Zuma”, ta gra może Cię wciągnąć, ale nie na długo. Opowiada ona historię pirata, który przemierza morza w poszukiwaniu skarbów i sławy. Twoim celem jest pomóc mu zniszczyć dziwne łańcuchy kolorowych kul, które ścigają jego statek... Read more

Gra zawiera 100 poziomów, ale nie wszystkie z nich polegają na zbijaniu kul. 20 poziomów stanowią proste mini gry, w których musisz strzelać z armaty do atakujących Cię statków.

Jak już wspomnieliśmy, gra została zainspirowana przez “Zumę” i inne popularne gry typu marble popper, jednak “Camelia’s Locket” posiada kilka nowych elementów. Na przykład z użyciem harpuna możesz wyciągnąć kulę z łańcucha i wstrzelić ją w inne, bardziej odpowiednie miejsce. Możesz także zakupić rozmaite doładowania w specjalnym sklepie dla piratów.

Prawdę powiedziawszy, dzięki tym opcją gra nie stanowi już żadnego wyzwania. Pomimo świetnego wykonania, dobrej fabuły i wciągającej zabawy trudno polecić tą grę, choć “Camelia’s Locket” może zainteresować graczy, którzy nie mieli do czynienia wcześniej z grami tego typu.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 600 Mhz

RAM: 256 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 42 MB