Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Bengal: Game of Gods gra
3.2777777777778
126

Bengal: Game of Gods

Poruszaj się jak tygrys i zmierz się z seriami kolorowych kul przemierzających dynamiczne ścieżki. Czekają Cię kręte tory i dzikie niespodzianki… tylko sprawny umysł i błyskawiczne reakcje pozwolą Ci zdobyć mnóstwo punktów i opanować kolejne poziomy. Stopień trudności wzrośnie wraz z kolejnymi poziomami i Twoje reakcje będą musiały być jeszcze szybsze! "Bengal" łączy w sobie strzelaninę typu arcade oraz łączenie obiektów, dając niesamowitą przyjemność gry!

BENGAL: GAME OF GODS ZRZUTY EKRANU

BENGAL: GAME OF GODS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “The Bengal: Game of Gods” wyprodukowana przez firmę Intenium to nowa wersja klasycznej gry przygodowo-logicznej. Kontrolujesz tygrysa i Twoim zadaniem jest rzucanie kolorowych kul w środek łańcucha i usuwanie ich, poprzez ułożenie obok siebie trzech lub więcej tego samego koloru. Musisz pozbyć się wszystkich kul, zanim znikną one w ustach małpy. Czasami na ekranie pojawią się złote statuetki - celuj w nie, aby zdobyć dodatkowe punkty. Możesz także wykorzystywać różne doładowania pojawiające się na każdej z plansz, aby ułatwić sobie zadanie... Read more

“The Bengal” może się pochwalić żywymi efektami wizualnymi, atrakcyjnymi tłami, standardowymi efektami dźwiękowymi i przyjemną, indyjską muzyką. Szczerze powiedziawszy, gra ta nie jest niczym nowym jeśli chodzi o gry logiczno-przygodowe. Brak jest fabuły, która zazwyczaj czyni grę bardziej wciągającą, jednak pozostaje dobra animacja małpy i tygrysa oraz dopracowana grafika! Gra “The Bengal: Game of Gods” spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym, którzy lubią tego rodzaju zabawę.