Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Battle Slots gra
2.5454545454545
11

Battle Slots

Wpraw w ruch koło fortuny grając w „Battle Slots”, najnowszą grę z serii 'planszowe i karciane'! Przeniesiesz się w fantastyczny świat niegdyś spokojnej planety Tellus. Ocal planetę przed złem, które nią zawładnęło. Automat do gier, który posiadasz jest jedyną bronią przeciw złu. Musisz gromadzić czarodziejskie runy i magiczne symbole by generować swoją moc i nabywać nowe umiejętności. Teraz jesteś gotów stawić opór wrogim stworzeniom. Masz dość odwagi by spróbować swojego szczęścia? Zatem nie zwlekaj, ściągnij „Battle Slot” zupełnie za darmo już teraz!

BATTLE SLOTS ZRZUTY EKRANU

BATTLE SLOTS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jednoręki bandyta pochodzi z XIX wieku. Nie ulega wątpliwości, że zmieniał się z biegiem czasu a jego pierwotny mechanizm był całkiem prosty. Ludzie wkładali monetę, pociągali za dźwignię i najzwyczajniej trzymali kciuki. W dzisiejszych czasach maszyny do gier zostały zmienione w wyspecjalizowane gry komputerowe obficie wypełnione animacją. „Battle Slots” jest hybrydą maszyny do gier i gry fabularnej. A Phantom EFX jest niesamowity w reprezentowaniu ekskluzywnego systemu bitewnego RPG i doładowań przy użyciu bębnów obrotowych maszyny... Read more

Historia zaczyna się, gdy twoja postać znajduje automat do gier, który okazuje się być magiczny. To jedyna broń przeciwko potworowi zamieszkującemu pewien tajemniczy świat. Zatem jesteś wciągnięty do gry i rozpoczynasz swoją walkę. Interfejs gry jest prosty w obsłudze i od samego początku łatwo jest znaleźć odpowiedni kierunek. W rzeczywistości, początkowe poziomy służą jako instrukcja dla gracza by mógł budować dalszą strategię. Potrzebne są twoje umiejętności strategiczne by odpowiednio dobierać ruchy: maszyny do gier są nieprzewidywalne więc nigdy nie poznamy następnego kroku naszego przeciwnika. Możesz zbierać upgrady i wykorzystywać wyniki bitwy przeciw przeciwnikowi aranżując rzeczy po swojemu.

Oprócz samej gry, „Battle Slots” ma zachwycającą szatę graficzną, wliczając w to ruch bębnów w maszynie i idealny podkład dla dialogów. Może nam się wydawać, że gramy z prawdziwą, a nie wirtualną, maszyną hazardową! Podkład muzyczny całkowicie odpowiada charakterowi gry. Możesz regulować zarówno efekt toniczny jak i głośność dźwięku w tle.

„Battle Slots” pozwala ci zagrać na automacie do gry, który wciąga nie mniej niż prawdziwy a nie wymaga wkładu finansowego! Nie przegap okazji by połączyć zapał, grę fabularną i strategię. Tyle elementów różnych gatunków gier zainteresuje nawet najbardziej wybrednych graczy.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.4 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 601 MB