Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Asami's Sushi Shop gra
3.5555555555556
9

Asami's Sushi Shop

W tej chwili zarządzania gry będziesz musiał zarządzać własną restaurację sushi. Postępuj zgodnie z tajnych receptur twojego dziadka mądry i utrzymać swoich klientów zadowolonych z usług reklamodawcy. Będziesz musiał użyć wszystkich swoich meczu 3 i doświadczenie do zarządzania czasem zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, aby zmodernizować swoje restauracji. Pokaż siebie jako dobrego menedżera i sukces gwarantowany!

ASAMI'S SUSHI SHOP RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “Asami’s Sushi Shop” wyprodukowana przez GestaltGames Company to niesamowita zabawa w łączenie trzech obiektów, w której pomagasz Asami w prowadzeniu japońskiej restauracji jej dziadka. Połącz dawne tradycje robienia sushi z nowoczesną obsługą, a Twoja restauracja zyska zaufanie klientów... Read more

Gra ta łączy dopasowywanie trzech elementów i wyścig z czasem: Twój główny cel to przygotowanie zamówionych potraw dla Twoich klientów, układając identyczne elementy po trzy w rzędzie. Masz na to określoną ilość czasu, w przeciwnym razie zamawiający stracą cierpliwość i opuszczą Twoją restaurację. Jeśli uda Ci się sprostać tym zadaniom Twoja restauracje będzie wiecznie pełna, a Tobie nie zabraknie pieniędzy na poprawienie jakości usług i dekorację restauracji. Do dyspozycji będziesz mieć mnóstwo przedmiotów, jak kolorowe serwetki, azjatyckie lampki i rośliny Sakura.

Gra dostępna jest w trybie na czas i relaxed. Urozmaicają ją różne bonusy, doładowania i mini-gry, świetnie dopasowane do tematyki gry. Przyjemna grafika i miła dla ucha muzyka potęgują wschodnią atmosferę.

Nie możemy powiedzieć, aby gra “Asami’s Sushi Shop” była czymś wyjątkowym, gdyż wiele jest innych, podobnych do niej, jak chociażby “Burger Rush”, jednak jesteśmy przekonani, że fani gier typu “match 3” z pewnością się nie rozczarują!