Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Artist Colony gra
3.5467625899281
139

Artist Colony

Gatunek: Na czas

Spróbuj przywrócić do życia Kolonię Artystów. W tej nowej grze na czas musisz przyciągnąć nowych artystów, rozwinąć ich talent i zaspokoić ich potrzeby, aby mogli tworzyć! Możesz sprzedawać ich dzieła i inwestować pieniądze, aby stworzyć i rozwinąć swoją kolonię. Kształć tancerzy, rzeźbiarzy, malarzy i piosenkarzy. I nie zapomnij o poprawnych stosunkach między mieszkańcami Kolonii Artystów! Z pewnością spodoba Ci się ta gra symulacyjna z ładną grafiką i zabawną muzyczką!

ARTIST COLONY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Artist Colony”, nowa gra firmy Nikitova, umożliwia Ci prowadzenie odziedziczonego azylu dla aspirujących artystów, włączając w to malarzy, rzeźbiarzy, muzyków, tancerzy i fotografów. Opis gry każe sądzić, że ta nowa produkcja to obiecująca i wciągająca odmiana gry symulacyjnej. Ale pozwólcie, że wyrazimy własną opinię na ten temat... Read more

Zadania w tej grze są zróżnicowane, poczynając od kwestii porządkowych (odgarnianie liści lub śniegu), przez ważne (odnawianie i restaurowanie kluczowych obiektów) po dochodowe (sprzedaż dzieł sztuki lub przedstawień). Wszystkie te trzy sfery są wzajemnie powiązane. Na przykład może się zdarzyć, że nie będziesz mógł otworzyć pokazu rzeźby, jeśli drzwi blokują śmieci i nie będziesz mógł ulepszyć studia muzycznego, jeśli nie masz wystarczająco dużo pieniędzy (które zdobywasz sprzedając dzieła sztuki lub organizując występy.)

W przeciwieństwie do niektórych symulatorów, “Artists Colony” nie rozwija się po wyłączeniu komputera. Nie czekają Cię więc żadne niemiłe niespodzianki - jak śmierć postaci - jeśli nie odpalisz gry przez kilka dni. Tempo gry możesz dopasować do siebie i możesz zatrzymać akcję w każdej chwili wciskając Escape.

Jednak mimo to, grze “Artists Colony” daleko do arcydzieła. Na przykład, choć interfejs działa w większości przypadków bez zarzutu i pozwala Ci na stały wgląd w potrzeby i stan każdej z postaci, problemem jest zlokalizowanie inspirujących obiektów (np. kwiatów) na mapie, więc czasami musisz się nachodzić, zanim je znajdziesz. Przycisk, który natychmiastowo wskazywałby położenie tych obiektów z pewnością nie byłby złym pomysłem Po drugi, dostępny jest tylko jeden tryb gry i nie ma możliwości grania w więcej osób.

Niemniej jednak, ta głęboka i zabawna gra z pewnością warta jest Twojego czasu - szczególnie, jeśli jesteś fanem symulacji. Wyjątkowy pomysł w dobrej oprawie i udanym wykonaniu powinien dostarczyć Ci wielu godzin wciągającej zabawy.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.4 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 7.1

Hard Drive: 115 MB