Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Kawiarnia Amelii: Świąteczna gorączka gra
3.972602739726
73

Kawiarnia Amelii: Świąteczna gorączka

Spotkaj się ze swoją ulubioną postacią ze świata gier- Amelią podczas Świąt Bożego Narodzenia! Zacznij grać w tą nową grę ekonomiczno- strategiczną pt. Amelie's Cafe: Holiday Spirit już teraz. Amelia zaprasza Cię wraz z całą Twoją rodziną na odwiedzenie przeróżnych restauracji, w których zostaną zaoferowane Ci różnorodne potrawy oraz napoje. Twoje zadanie będzie tutaj polegało na pomocy Amelii w przygotowaniu każdego z dań w celu zarobienia dobrej sumy pieniędzy, aby wypakować sanie Mikołaja całą masą prezentów! Jak miło jest wziąć udział w takich przygotowaniach Świątecznych, nie sądzisz? Pobierz Amelie's Cafe: Holiday Spirit zupełnie za darmo i wpraw się w dobry humor!

KAWIARNIA AMELII: ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY KAWIARNIA AMELII: ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA

KAWIARNIA AMELII: ŚWIĄTECZNA GORĄCZKA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Amelie’s Cafe: Holiday Spirit jest nową częścią gry z serii Amelie’s Cafe, wydaną przez Alawar Entertainment. Będziesz tutaj obsługiwać swoich gości i dekorować całą restaurację w celu przyciągnięcia coraz to nowych konsumentów. Czy uda Ci się sprawić, aby kawiarnia Amelii stała się najbardziej popularną podczas tegorocznych świąt?.. Read more

Czy wyczuwasz dobrze już znaną fabułę? My też. Gra Amelie’s Cafe: Holiday Spirit przedstawia sobą dokładnie takie same opracowanie graficzne oraz rozgrywkę ekonomiczno- strategiczną, jak swoje poprzedniczki. Jednak dlaczego? Czy wydawcy naprawdę stracili już całą wenę twórczą? Szczerze powiedziawszy, wygląda to nam jako ostatni zryw aby zarobić więcej kasy pod koniec roku. Wciąż, jedyną nowością w tej produkcji jest śnieg. Wszystko, co producenci zdecydowali się zrobić, aby uczynić tą grę lepszą, zaczyna i kończy się na świątecznych dekoracjach przedstawiających, bombki, choinki oraz kolorowe lampki.

Rozgrywka jest w dalszym ciągu dosyć interesująca, pomimo, że naprawdę prosta. Dostaniesz tutaj trzy style do opanowania i żadnej z nich nie stanowi żadnego wyzwania, więc będzie to na pewno dla Ciebie łatwizną. Klienci też są stałymi bywalcami. Producenci nie dodali tutaj żadnych nowych postaci, jedynie poprzebierali stare w czapki Mikołaja i inne świąteczne dodatki. Spis dań jednak został nieco urozmaicony. Zobaczysz tutaj cukierki, ciasteczka oraz ciasta. Znajduje się tu jedynie kilka bonusów i nie są one w żadnen sposób pomóc tej grze w nie zostaniu totalną klapą.

Podsumowywując, jeżeli nie jesteś wielkim fanem tej serii, to na prawdę szkoda by było Twojego czasu na nawet wypróbowanie tej gry. Jeżeli jednak nie obchodzi Cię w to, co grasz, ponieważ masz ochotę na odrobinę świątecznej rozrywki, to serdecznie Cię zapraszamy do zagrania. W każdym bądź razie, grafika nie jest tu wcale taka sobie!