Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Cats Inc. gra
4.5333333333333
15

Cats Inc.

Małe, słodkie kotki są bardzo głodne. W łamigłówce pt. Cats Inc. Znajdzie się jakaś kiełbaska by je nakarmić. Czy pomożesz kotkom znaleźć jedzenie rozwiązując zagadki? Jest tu mały kotek, gruby kotek i wysoki kotek. Pamiętaj, że każdy z nich posiada wyjątkowe talenty, które pomogą ci rozwiązywać zagadki podczas gry. Pobierz już teraz Cats Inc. Całkowicie za darmo i nakarm kocięta! Miał, miał!


Ta gra dostępna jest także dla : Android

CATS INC. ZRZUTY EKRANU

CATS INC. RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeszcze nie tak dawno byliśmy przekonani, że gatunek puzzle i łamigłówki jest najbardziej statycznym. Jednak dzięki entuzjazmowi AppMania, jesteśmy świadkami odrodzenia tego fascynującego gatunku. W grze Cats Inc. producenci oferują nam całkiem nowy styl pełen twórczych pomysłów... Read more

Zaczynasz grę przekonany o jej prostocie. Prowadzisz 3 koty o różnej budowie ciała (mały, gruby, wysoki) przez 30 poziomów rozwiązując po drodze sprytne łamigłówki i zbierając kiełbaski. Każdy kot dysponuje wyjątkowymi zdolnościami, które pomogą ci w rozwiązaniu różnych zagadek. Zgodnie z zależeniom gry trzeba przełączać się sterowanym kotem z jednego na drugi by posuwać się naprzód. Tempo gry jest dobre, mając do wykonania jedno lub dwa zadania nie poczujesz nerwowej atmosfery na konkretnym poziomie.

Jednak najsłabszym punktem gry jest kontrola i interakcja. Poruszanie kotem jest najbardziej frustrująca forma kontroli jakiej można spróbować. W rzeczywistości, kot może wciąż się poruszać, w momencie, gdy nic nie naciskasz i inne podobne niedociągnięcia. Często niemożliwym jest by kot podskoczył czy też wylądował w miejscu, w którym chcesz.

Pomimo braków w treści, dziwacznego systemu sterowania, choć świetnie pomyślana, gra Cats Inc. jest niezłą opcją by zabić nudę na 2 czy tez 3 godziny. Gdyby nie kiepskie sterowanie, grę można byłoby nazwać najbardziej niezwykłą łamigłówką na zwykłym rynku gier. Jeśli dopracuje się tu parę rzeczy, ta przyjazna całej rodzinie gra będzie miała świetna przyszłość. Miłej zabawy!