Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Strona Główna mmorpg Xblaster

Xblaster

Xblaster gra
ZAGRAJ ONLINE


  • Bitwy w czasie realnym
  • Prawdziwi przeciwnicy
  • Trzy różne rodzaje robotów
  • Kilkanaście światów
Spójrz w przyszłość! Wyobraź sobie, że jest rok 2053, nowa Wojna Światowa… Zasoby są na wyczerpaniu. Co więc pozostaje? Trzeba o nie walczyć! Twoim celem jest objęcie kontroli nad wszystkimi zasobami naturalnymi. Pogrąż się w fantastycznym świecie przyszłości i zobacz, jak wszystko może się zmienić. Będziesz musiał zwalczać swoich przeciwników na arenach podobnych do tych w starożytnym Rzymie. Jednak teraz będziesz walczył jako MechPilot z innymi robotami. Użyj najnowszych broni oraz innych przedmiotów i umiejętności. Grafika 3D, pełne akcji pojedynki, ogromny wybór uzbrojenia naprawdę pochłoną Twój czas. Bitwy przy użyciu nowoczesnych technologii przeciwko rzeczywistym rywalom i z wykorzystaniem broni rodem z filmu science-fiction już na Ciebie czekają w tej pełnej akcji strzelance!

XBLASTER PODOBNE GRY

  • Actionleague graActionleague
  • Arenas of Glory (Gladius II) graArenas of Glory (Gladius II)
  • Mafia 1930 graMafia 1930
  • Soccer Manager graSoccer Manager
  • Space Invasion graSpace Invasion
  • SpeedCars graSpeedCars

REVIEW BY DOUBLEGAMES.COM

“Xblaster” to gra stworzona i wydana przez BigPoint Company. Jest to osadzona w czasie rzeczywistym gra dla wielu graczy, która dostarczy Ci rozrywki. Pomysł dotyczący trudnej przyszłości jest prosty, ale w połączeniu z walkami gladiatorów w starożytnym stylu i dwoma światami naprawdę zyskuje na pikanterii.

Zaczyna się jak zawsze: musisz wybrać swojego Mech-robota i jego cechy.

Będziesz nie tylko walczył na arenie, ale także dobierał wyposażenie swoich maszyn w hangarze, kupował nowe uzbrojenie i dodatkowe Mech-roboty. Grafika 3D i animacje flash robią naprawdę dobre wrażenie. Bogata kolorystyka, szczegółowość obrazu spodobają się nawet doświadczonym graczom. Realistyczne efekty dźwiękowe i przyjemna muzyka czynią grę jeszcze lepszą.

W trakcie gry natrafisz na różne zadania i będziesz brał udział w misjach. To naprawdę interesujące oraz czyni grę fascynującą i ożywioną! Intuicyjny interface znacznie ułatwia graczowi życie; łatwo domyślisz się, jaki powinien być Twój następny krok. Wszystko jest bardzo przejrzyste! Na dodatek kontrola Robota jest prosta; wykorzystujesz do tego klawiaturę i myszkę.

Jak w każdej grze, tak i tutaj będziesz zdobywał umiejętności, dodatkowe wyposażenie/broń, kredyty oraz bonusy!