Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Strona Główna mmorpg Mafia 1930

Mafia 1930

Mafia 1930 gra
ZAGRAJ ONLINE


  • Nieograniczona liczba nielegalnych interesów
  • Gra przeciwko rzeczywistym rywalom
Wyobraź sobie, że jest rok 1930, a Ty jesteś imigrantem, który właśnie przybył do Ameryki - kraju, gdzie wszystkie marzenia się spełniają. Witaj w przestępczym świecie "Mafia 1930". Czy chcesz stać się częścią świata przestępczego? A może pójść krok dalej? Zmierz się z tysiącami prawdziwych graczy i zostań najpopularniejszym gangsterem w mieście. Czy uda Ci się z pomywacza stać ojcem chrzestnym? Pamiętaj, że rzeczywistość jest brutalna i nic nie będzie łatwe. Będziesz zatrudniał młodych mężczyzn, jako sutenerów, dziewczęta jako prostytutki... Najpierw jednak będziesz musiał zdobyć oszczędności, aby rozkręcić swój interes. Po pokonaniu wszystkich trudności będziesz już tylko wydawał rozkazy i cieszył się osiągniętą pozycją. Wykorzystaj swoją szansę w grze "Mafia1930"!

MAFIA 1930 PODOBNE GRY

  • Actionleague graActionleague
  • Dark Orbit graDark Orbit
  • Eve Online graEve Online
  • Soccer Manager graSoccer Manager
  • Legend: Legacy of Dragons graLegend: Legacy of Dragons
  • Xblaster graXblaster

REVIEW BY DOUBLEGAMES.COM

Pieniądze i władza rządzą! “Mafia1930” została wyprodukowana i wydana przez BigPoint Company. Wyobraź sobie siebie w roli przywódcy grupy rządzącej ulicą/dzielnicą. Gra daje Ci możliwość wyboru miasta i dzielnicy, a nawet dokonania zmiany, jeśli nie chcesz już grać w danym miejscu.

Przyjemna fabuła przyciągnie tych, którzy chcą spróbować złamać prawo, żyć w tamtych czasach, poczuć tą atmosferę...

Znajdziesz tutaj wiele wyjątkowych elementów, nie tylko listę dzielnic, ale także zadania do wykonania, samochody do zdobycia, ludzi, których możesz zatrudnić i tak dalej… W miarę rozwoju Twojej postaci, będziesz mógł korzystać z pomocy bliskich asystentów, którzy wykonają za Ciebie część zadań. Zdobędziesz władzę.

Ta gra nauczy Cię wydawania pieniędzy - jest wiele rzeczy, w które możesz zainwestować.

Gra jest prosta - wszystko co musisz wiedzieć znajdziesz, otwierając swój profil. Wystarczy nieco poznać zasady. Intuicyjny interface zasugeruje jaką decyzję powinieneś podjąć. A to wszystko w stylu lat 30stych, co dodaje grze specjalnego smaczku.

Jak w innych grach tej firmy, tak i tutaj grafika dostarczy prawdziwej przyjemności.