Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Strona Główna mmorpg FantasyRama

FantasyRama

FantasyRama gra
ZAGRAJ ONLINE


  • Zagraj całkowicie za darmo
  • Zaprzyjaźnij się z magicznymi leśnymi stworzeniami
  • Przywróć do życia Wielkie Drzewo
  • Udoskonalaj swoje konto i zdobądź dostęp do użytecznych przedmiotów
  • Poznaj ten mistyczny świat
Dodaj szczyptę magii do swojego codziennego życia z tą nową, kolorową i niesamowitą grą na przeglądarkę zatytułowaną FantasyRama! Stwórz swój własny fantazyjny ogród pełen cudów i magii! Mieszkańcy FantasyRama potrzebują twojej pomocy by przetrwać i przywrócić lepsze czasy. Spotkasz mistyczne stworzenia jak elfy, skrzaty i inne, stwórz swój własny ogród i pomóż przywrócić go do życia Rozpocznij magiczną przygodę w FantasyRama i poznaj ten magiczny świat i jego wspaniałych mieszkańców Opiekuj się magicznymi stworzeniami, zbieraj magiczne rośliny, gromadź magiczne moce swoich roślin by pomóc uzdrowić Wielkie Drzewo Życia. Będzie to wymagało wiele wysiłku i ciężkiej pracy by przewrócić twój fantazyjny ogród do życia, jednak będzie to warte zachodu! Musisz także chronić stworzenia lasu przed niebezpieczeństwem. Możesz robić to przy użyciu potężnych eliksirów, które pomogą ci podczas uprawy ziemi naokoło ciebie! Zyskaj mądrość potrzebną do uprawiania ziół i roślin. Jeśli zakupisz swoje konto do twojej dyspozycji będzie cała gama pożytecznych przedmiotów, wliczając w to nowe lub niezwykłe obiekty do roli. Głęboko w głębi lasu, czeka na ciebie magiczna atmosfera FantasyRama. Dołącz do wszystkich, rozpocznij przygodę już teraz i baw się najlepiej jak możesz!

FANTASYRAMA PODOBNE GRY

  • Farmerama graFarmerama
  • Skyrama graSkyrama
  • ZooMumba graZooMumba

REVIEW BY DOUBLEGAMES.COM

Liczba przeglądarkowych multiplayerów online ciągle rośnie, podobnie jak liczba graczy, którzy całymi dniami wraz z przyjaciółmi spędzają czas przed komputerem Jeśli jesteś w trakcie poszukiwania przyzwoitej gry by zabić trochę wolnego czasu, przyjrzyj się nowej, grze online fantasy od Big Point zatytułowanej FantasyRama, która ukazała się parę miesięcy temu i już zdążyła zawładnąć sercami milionów ludzi na całym świecie.

Jeśli macie już dosyć bitew kosmicznych, ciemnych lochów i klikanin na farmie z mocno ograniczonymi limitami czasowymi, FantasyRama jest dokładni tym czego wam trzeba. Wydarzenia gry dzieją się w magicznym ogrodzie, gdzie sadzimy zioła, kwiaty i drzewka owocowe by pomóc piksom gromadzić magiczne moce by móc przywrócić Wielkie Drzewo Życia. Zadania, które wykonujesz by zarabiać gwiezdne monety i zyskiwać doświadczenie są ręcznie wzięte z portalu, innymi słowy zawsze masz wybór jakie rośliny sadzić i w jakich ilościach. Jeśli chodzi o pieniądze, możne je wydawać na nasiona, drzewa i magiczne stworzenia sprzedawane na bazarze. O tym jakie przedmioty możesz zakupić decyduje poziom doświadczenia, więc zawsze jest parcie do sięgania wyżej, wypełniania nowych rozkazów od portalu, podlewania i nawożenia ogrodu, wyrywania chwastów i zbierania plonów.

W rzeczywistości, FantasyRama jest zwykłą grą farmerską symulacyjną z paroma zauważalnymi różnicami. Po pierwsze, nie ma limitów czasu. Jeśli ma się ochotę, można obsiać cały ogród kwiatami i podziwiać paletę kolorów, bez zwracania uwagi na zadania od portalu aż znudzi się wam monotonia i zdecydujecie się zdobyć nowe rośliny. Jeśli nie znosicie ostrych granic czasowych, które odbierają wam możliwość podziwiania pięknych scenerii, kwitnących pól i łąk, FantasyRama z pewnością do wam przemówi. Po drugie, FantasyRama może poszczycić się piękną grafiką z soczystymi kolorami i uroczymi stworzeniami. Fantastyczne rośliny i doskonałe wróżki przedstawione w komiksowym stylu wyglądają zdumiewająco, a muzyka w tle uzupełnia cały obrazek i dokłada swoje do tworzenia tajemniczej atmosfery. Po trzecie, podobnie jak większość gier na przeglądarkę, FantasyRama oferuje wiele dodatkowych cech i przedmiotów bonusowych, które można zakupić za prawdziwe pieniądze, choć można zrobić to tez za darmo. Jak już wspomnieliśmy, nie ma pośpiechu. Z czasem nie tracimy ani pieniędzy ani doświadczenia, co znaczy, że nigdy nie znajdziemy się w sytuacji, ze będziesz musiał wydać wszystkie ciężko zarobione pieniądze by ocalić swoją cudowną farmę.

Łącząc bajkowy spokój, relaksującą grę z kolorową grafiką, przyjemnymi dźwiękami tła i fantastyczną atmosferę, FantasyRama może spodobać się tym, którzy nie lubią trudności i i każda rzecz ciesz ich po parę razy. Ogólnie, gra jest prosta i praktycznie bezcelowa, która pozwala nam wyłączyć się i odpocząć od trudności dnia codziennego Jeśli gracie w gry komputerowe by poczuć adrenalinę w krwi, FantasyRama nie jest dla was. Z drugiej zaś strony, jeśli macie dość pracy czy rodzinnych problemów i chcecie po prostu świętego spokoju tu gra sprawdzi się idealnie. Nie można powiedzieć, że FantasyRama jest prawdziwym arcydziełem sztuki gier, jako, że nie ma tu nic niezwykłego czy wyróżniającego się, jednak gra spodobała się nam za łatwą grę, relaksujący podkład muzyczny i żywe kolory. Jeśli potrzebujecie odpoczynku od zwykłej akcji, strzelanek, strategii i gier farmerskich, dajcie jej szansę!