Odlotowa Farma 2

Odlotowa Farma 2 gra
Gatunek: Na czas \ Farm Gry
Gra w języku polskim
English version - Farm Frenzy 2
Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone
Udostępnij:


Odlotowa Farma 2 pozwoli Ci na nowo odkryć gospodarstwo wiejskie! Koś trawę, hoduj najróżniejsze zwierzęta, zbieraj produkty i sprzedawaj je na rynku. Zarobione pieniądze pozwolą Ci na zakup ulepszeń budynków oraz nowego sprzętu, co znacznie poprawi wydajność farmy i pozwoli pokrycie zapotrzebowania klientów. Dzięki bajecznej grafice 3D, skocznej muzyce i ekscytującym godzinom gry w gospodarstwie wiejskim, Odlotowa Farma 2 gwarantuje wyśmienitą zabawę!
Odlotowa Farma 2 video
http://www.bigfishgames.com?afcode=af8019d14b10&channel=affiliates&identifier=af8019d14b10&cid=banner

Odlotowa Farma 2 Recenzja DoubleGames

Farm Frenzy 2 to sequel wydany przez firmę Alawar Entertainment. Jest to idealna gra dla tych, którzy lubią wyzwania na czas. Oczywiście Twoje zadanie jest związane z pracą na farmie, a gra jest bardziej urozmaicona niż pierwsza część - do dyspozycji są 4 rodzaje zwierząt, 12 budynków, 5 produktów do kupienia w mieście i 16, które musisz wyprodukować. Twoje cele to między innymi posiadanie wymaganej liczby zwierząt, sprzedawanie produktów (takich jak ciasta czy steki) i osiąganie określonych celów finansowych - wszystko to w krótkim czasie. Nie ma czasu na medytacje czy nadmierne główkowanie!.. Read more

Efekty wizualne i dźwiękowe Cię nie rozczarują - gra jest bardzo żywa, dzięki słodkim zwierzętom, ładnym budynkom i wielobarwnym, trójwymiarowym animacjom. Także interface jest dość przyjazny.

Jedyną wadą gry jest poczucie zamieszania spowodowane szybkim tempem trudniejszych poziomów, ale można się tego spodziewać patrząc na tytuł gry. Ogólnie Farm Frenzy 2 to najlepszy przykład zabawy w zarządzanie czasem w stylu arcade, który na pewno się spodoba!

26, February 2009

komentarze dla Odlotowa Farma 2

Zniżki na gry 
Zniżki na gry 

Rush for Gold: California

Portal of Evil: Stolen Runes

Zniżki na gry