Elementals: The Magic Key

Elementals: The Magic Key gra
Gra w języku polskim
English version - Elementals: The magic key
Udostępnij:


Jesteś gotów wyruszyć w niesamowitą podróż? W takim bądź razie dołącz do młodego magika Alberta - pomóż mu odnaleźć klucz Key od Eiron i uwolnić siostrę porwaną przez podłego czarownika, Sibeliusa. Twoim przewodnikiem będzie Felly - podąży za Tobą wszędzie i pomoże Ci pokonać napotkane trudności. Tajemnicze łamigłówki, ukryte przedmioty i inne niespodzianki nie pozwolą Ci się nudzić w tym świecie magii. Czy ośmielisz się zagrać w tą wciągającą grę?
Elementals: The Magic Key video

Możesz także dowiedzieć się więcej o przeglądzie Elementals: The Magic Key na blogu.

http://www.bigfishgames.com?afcode=af8019d14b10&channel=affiliates&identifier=af8019d14b10&cid=banner

Elementals: The Magic Key Recenzja DoubleGames

“Elementals: The Magic Key” to nowa gra logiczna firmy NevoSoft. Poznasz w niej Alberta, młodego magika, który poszukuje Klucza Eiron i swojej siostry uprowadzonej przez całego czarnoksiężnika, Sibeliusa... Read more

W grze napotkasz rozmaite zagadki logiczne, które będziesz musiał rozwiązać, przemierzając fantastyczny świat. Przypomina on nieco serię “Dream Chronicles”. Fabuła - mimo swojej zawiłości - jest naprawdę ciekawa.

Jeśli chodzi o samą grę, można by ją zaliczyć do gatunku ukrytych przedmiotów, choć nacisk jest głównie na jej aspekt przygodowy. Cały proces jest oparty na rozwiązywaniu łamigłówek. Znajdziesz tutaj warcaby, ukryte przedmioty, puzzle, a nawet coś na kształt pasjansa. Poszukiwanie ukrytych przedmiotów jest bardzo łatwe i zazwyczaj będziesz rozglądał się za obiektami tego samego rodzaju - na przykład zwojami. Posiadasz dostęp do nieograniczonej liczby podpowiedzi, a jeśli dana łamigłówka Ci się nie spodoba, zawsze możesz ją pominąć.

Gra zdecydowanie zachwyca żywą grafiką - zwiera mnóstwo świetnych efektów oświetlenia, a sceneria jest wyjątkowa. Można więc powiedzieć, że “Elementals: The Magic Key” zdecydowanie wyróżnia się na tle innych gier tego samego gatunku.

6, November 2009

komentarze dla Elementals: The Magic Key

Zniżki na gry 
Zniżki na gry 

Mystery Tales: The Lost Hope

Dark Tales: Edgar Allan Poe's The Masque of the Red Death

Zniżki na gry